lyzovani.cz | za sněhem na serveru www.lyzovani.cz

GoldenPass Express a Matterhorn

Vlastní vyhledávání
reklama

GoldenPass Express a Matterhorn

č. 411929/5
od 10 390,-/osoba
GoldenPass Express a Matterhorn

Země: Švýcarsko
Destinace:
Místo:

Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Termíny: Červenec, Srpen
Délka pobytu: 4 dny
Osob: 1-4 osoby

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Zastávka u Rýnských vodopádů, které mají nejmohutnější průtok v Evropě. Rýn o šířce 150 metrů se řítí do hloubky 23 metrů. Na vyhlídce se dostanete do bezprostřední blízkosti vodopádů. Po prohlídce průjezd Švýcarskem. Po sjezdu k Ženevskému jezeru se autobus vyšplhá do Leysin na slunné terase. Ubytování v hotelu Central Residence&Spa, v ceně ubytování je vstup do relaxačního centra s bazénem, vířivkou, saunou a párou. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd údolím proti toku Rhony do Vispu. Cestou se míjí Sion – hlavní město kantonu Wallis se dvěma vrcholy osazenými opevněným kostelem svaté Valerie a mohutným hradem Tourbillon Z Vispu stoupání údolími Vispertal a Mattertal do Täsche, cesta se proplétá starobylými horskými vesničkami pod mohutnými horami. Z Täsche vlakem do luxusního Zermattu, nejbohatší obce ve Švýcarsku s dřevěnými walliskými domy, mondénními hotely a hlavně s nádherným výhledem na Matterhorn. Prohlídka Zermattu, který je zcela bez automobilového provozu, vše obstarávají elektromobily. Vlakem návrat zpět do Täsche. Odjezd do údolí Saastal a návštěva Saas Fee, alpského střediska obklopeného 13 čtyřtisícovkami a mohutnými ledovci. Při procházce opět upoutají pozornost starobylé dřevěné domy walliského typu. Návrat do hotelu. Při počátku výjezdu do Leysin se v plné kráse zaskví hrad Aigle uprostřed vinic. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.

3. den

Snídaně. Sjezd ozubnicovou železnicí z Leysin do Aigle, při jízdě nádherný letecký pohled na hrad Aigle. Vycházka k hradu Aigle obklopenému vinicemi. Odjezd do luxusního Montreux u Ženevského jezera. Z Montreux populárním vlakem GoldenPass Panoramic Express až do Zweisimmen. Vlak s panoramatickými vagony šplhá ze subtropického klimatu Ženevského jezera, cestou se otvírají neustále nové pohledy na jezero a městečka mezi vinicemi. Po projetí tunelu u Jamanu se rázem ocitne ze subtropického klimatu v alpinském prostředí Pays-d’Enhaut. Současně opouští frankofonní Švýcarsko a ocitá se v německy mluvícím. Za okny se střídají malebná horská panoramata a rázovité horské vesničky s dominantními kostelíky. Z Zweisimmen autobusem údolím Simmental k Thunskému jezeru a dále do Interlaken ležícím mezi Thunským a Brienzským jezerem. Při prohlídce mondénních lázní upoutají luxusní hotely a hlavně vyhlídka na trojici horských velikánů Eiger, Jungfrau a Mönch. Odjezd podél Brienzského jezera a průsmykem Brünig do Luzernu. Prohlídka Luzernu pod mohutným masivem Pilatu na břehu jezera Vierwaldstättersee. Historické centrum na břehu jezera je mimořádně malebné, ale známé jsou hlavně dřevěné kryté mosty s malovanými obrazy, které vedou přes řeku Reuss. Odjezd do ČR.

4. den

Návrat ráno.

Nutná hotovost s sebou

GoldenPass Panoramic Express šplhá ze subtropického klimatu Ženevského jezera do alpinského prostředí Pays-d’Enhaut. Ale předtím navštívíte luxusní Zermatt s nezapomenutelnou vyhlídkou na Matterhorn a malebné Saas-Fee v kotli ledovců a čtyřtisícovek. Závěrečnou lahůdkou jsou lázně Interlaken s vyhlídkou na trojici horských velikánů Eiger, Jungfrau a Mönch a historické město Lucern pod masivem Pilatus. Zkrátka to nejlepší ze Švýcarska v jednom zájezdu.

rychly_prehled

4denní poznávací zájezd s denním přejezdem na cestě tamjízda Goldenpass Expressem v ceně zájezdu2 noci s polopenzí (snídaně i večeře formou bufetu) v hotelu***v ceně je vstup do hotelového relaxačního centra (bazén, vířivka, sauna, pára)

Počet dní

4denní zájezd s denním přejezdem

strucna_trasa

Leysin;46.343899, 7.012228Zermat­t;46.021977, 7.750175Saas-Fee;46.110105, 7.927005Montre­ux;46.431654, 6.913129hrad Aigle;46.315070, 6.976653Zweisim­men;46.553333, 7.374761Inter­laken;46.686497, 7.861434Luzer­n;47.051225, 8.303932

Poznámka

NÁŠ TIP PRO RODINNOU DOVOLENOU: Využijte slevu 400,–Kč/os. u dětí/dospělých do 25 let, která lze navíc kombinovat se slevou pro 3. a 4. osobu na pokoji ve výši 1.500,–Kč/os. Dítě/dospělý do 25 let ve 3lůžkovém nebo 4lůžkovém pokoji má tedy nárok na slevu 1.900,–Kč!!!

Cena zahrnuje

  • 2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV)
  • vstup do relaxačního centra s bazénem v hotelu
  • cestu originál Goldenpass Expressem na trase Montreux-Zweisimmen
  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • mapu Švýcarska s informacemi.

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění.

Nutná hotovost s sebou

23 CHF.

GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
GoldenPass Express a Matterhorn
aktuální ověřený volný zájezd / pobyt
vybíráme z článků o lyžování

Mezi dvěma mohutnými dolomitskými masivy Latemar a Rosengarten se rozprostírají dvě všestranně rodinná lyžařská střediska Obereggen a Carezza. Kromě přírodních divů mohou lyžaři obdivovat i lidskou rukou stvořené architektonické skvosty. více informací

Kronplatz/Plan de Corones je mezi náročnými sportovními lyžaři jedním z nejoblíběnějších míst Jižního Tyrolska.V jednom areálu si mohou ověřit své silové i technické dovednosti hned na 5 vyhlášených černých sjezdovkách, spojených do výzvy Black 5. Zatímco černé tratě Sylvester a Hernegg ohromí svou více informací

reklama


z naší nabídky

Sněhový i-Servis SKIVO Sněhový i-Servis SKIVO
Praktické rady jak správně připravit lyže, běžky, SNB ... více informacívíce informací
lyžařské zprávičky   více zprávvíce informací

Originální sbohem! Českou sjezdařku po jízdě v minišatech přemohlo dojetívíce informací
30.3.2022 | V ruce sklenička sektu, na sobě krátké šaty. Kateřina Pauláthová se ale neslunila ...

Šéfka ruského lyžování přišla se skandálním obviněním vůči Norsku. Uvedla i "jasný důkaz"více informací
29.3.2022 | Proč s námi nechtějí závodit? S poměrně skandálním obviněním přišla šéfka ruského ...

Česká zima? Tři královny, glóbus, medaile i brzká loučenívíce informací
28.3.2022 | Poslední vrcholné závody na sněhu a ledu sezony 2021/2022 jsou minulostí, jaká byla? ...

kalendář akcí   více akcívíce informací

reklama© 2000 - 2020 - Lyžování.cz | Kontakt & Ochrana osobních údajů |